Sıkça Sorulan Sorular

Elo Boost, hesabınızın, profesyonel-yüksek ligde oyuncular tarafından, para karşılığı kendi (düşük olan) liginizi yükseltmektir.
Bize başvuru yaptığınız zaman, mevcut liginizi ve çıkmak istediğiniz ligi belirtiyorsunuz. Biz de ona göre fiyat ve bir plan çıkarıyoruz. Bu plana göre hesabınıza, profesyonel booster oyuncularımız giriş yapıyor ve liginizi yükseltmeye başlıyor.
Ödeme yöntemi olarak banka hesabına Havale / EFT, ininal Kart, Kredi ve Banka Kartı ile Güvenli Ödeme kabul ediyoruz.
Tamamı 20 yaşın üstünde olan booster ekibimizden size atadığımız booster ile sitemizden görüşme imkanını size sağlıyoruz. Ayrıca daha önceki yaptığımız boostların tamamı ve müşteri yorumlarımız referansımızdır. Ek olarak, boost yaptığımız kişilerin isimleri bizde saklıdır ve kimse ile paylaşılmayacaktır.
Öncelikle sitemiz üzerinden sipariş formunu dolduruyorsunuz ardından sitemiz üzerinde olan ödeme yöntemlerinden biri kullanarak yatırmanız gereken miktarı ile yatırıyorsunuz. Ardından yine sitemiz üzerinden yapacağınız ödeme bildirimi sonrası size bir booster ataması yapıyoruz. Daha sonra Booster arkadaşımız hesabınızı boostlamaya başlıyor ve size verilen süre içerisinde bitiriyor.
Riot Games'in aldığı önlemler ile hesabınızın çalınma tehlikesi yoktur. Ayrıca Booster ekibimiz yalnızca sizin hesabınızla oyuna girip, oyun oynamakla yükümlüdür. Bunun dışında hiçbir şey yapmaya yetkileri yoktur ve yapamazlar.
Diamond elonun altındaki boostlar 1-3 gün içerisinde, Diamond ise 3-7 gün içerisinde teslim edilir
Bize ulaşmanız için bir çok yola sahipsiniz. Sitemiz Ana Sayfası üzerinden sağ altta bulunan Canlı Destekten bize ulaşabilir, Canlı Destek o an için aktif değilse oradan mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümündeki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Bunlar dışında da Facebook sayfamızdan bize ulaşmanız mümkün.
Ödeme Bildiriminiz onaylandıktan sonra atanan booster ile konuşmak için üye panelinde bulunan Booster ile Konuş sayfasına tıklamanız yeterli olacaktır.
Daha hızlı ve sorunsuz bir boost işlemi için ne yazık ki siparişiniz tamamlanana kadar bizim bilgimiz dışında hesaba girmemelisiniz.
Tabi ki, farklı bir hesap üzerinden veya OP.GG adresinden oyunları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
Hayır, siz onay vermediğiniz sürece Boosterlarımız asla RP harcamaz. IP harcanmasını istemiyorsanız belirtmeniz halinde kesinlikle harcanmaz.